Garantija

Līdz ar savām apkures sistēmām, katliem un visa veida pakalpojumiem ievērojam ne tikai Latvijas likumdošanā pastāvošās garantijas prasības, bet arī laba un uz panākumiem vērsta uzņēmuma praksi – mūsu apkures katlu garantija par ir ne tikai tā saucamajā oficiālajā līmenī, bet arī nepastarpinātajā saziņā.

Turklāt mēs neizvēlamies produkciju, par kuru nevaram būt pārliecināti, – neesam tik pārgalvīgi, lai maksātu par citu (ražotāju) kļūdām. 

Garantija

Mums rūp, lai klients ar mūsu pārdoto produkciju un mūsu pakalpojumiem būtu apmierināts pietiekami ilgi. Visām iekārtām, apkures sistēmām un veicamajiem darbiem nodrošinām ražotāja un Eiropas Savienības noteiktās garantijas.

Apkures katlu, boileru, radiatoru, silto grīdu un siltuma sistēmu montāžu, uzstādīšanu, palaišanu un apkopi veic tikai sertificēti santehniķi (arī SB, SIA).

Ražotāji parasti nosaka, ka garantija ir spēkā tikai tad, ja ir ievēroti konkrētā apkures katla, siltumsūkņa vai citu elementu uzstādīšanas un ekspluatācijas nosacījumi. Tas, ka lietotāji ignorē daudz ko ar pareizu ekspluatāciju saistīto, var radīt nepatīkamus pārsteigumus.  

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 44103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv