Viss sākas ar korektu projektu un objekta uzraudzību

SANTEHNIĶU PAKALPOJUMI

Mūsu pakalpojumi-

Objekta uzraudzība

Pirms sākt privātmājas būvniecību, ir svarīgi nolemt, kāds apkures sistēmas tips izdevīgāks un tādējādi nodrošinās mājas apkuri un siltā ūdens sagatavošanu.

Tās Latvijas būvnormatīvos iestrādātās Eiropas Savienības regulas, kas attiecināmas uz mājokļu energoefektivitātes rādītājiem, tieši prasa profesionāla, sertificēta siltumapgādes inženiera konsultāciju vēl pirms jauna mājokļa projektēšanas vai iegādes.

Objektu uzraudzība

Tāmēšana

Pirms tāmes sagatavošanas veicam pilnu objekta apsekošanu, tostarp noskaidrojam slēptus defektus, nosakām tā esošo energoefektivitātes stāvokli.

Tā kā tāmes sastādīšana ir individuāla rakstura – atšķiras objekti un atšķiras klientu vēlmes, tad, lai noteiktu maksimāli precīzas izmaksas, apzināmies klienta priekšstatu par iekārtojamo un piemērotāko objekta apkures katlu un visu sistēmu turpat līdz sīkākai detaļai. 

Objektu uzraudzība

Projektēšana

Aicinām sadarboties ar mums jau objekta projektēšanas stadijā, lai kopā ar būves arhitektu rastu gan pašas apkures sistēmas, gan visu apmierinošas apkures jaudas, gan ēkas visas sistēmas lietošanas maksimāli labāko risinājumu.

Ņemot vērā arī objekta specifiku, mēs palīdzēsim noteikt, kāda apkures katla un visas sistēmas izvēle atbilst Jūsu prasībām un arīdzan iespējām. 

Projektēšana

Serviss

Patlaban Latvijā var izvēlēties vajadzīgo no ļoti plaša apkures sistēmu piedāvājuma klāsta. Tās atšķiras gan materiālu un to savienojuma ziņā, gan pēc montāžas principiem. Līdz ar to pircējs bez priekšzināšanām paspējis iegādāties materiālus, kas, viņaprāt, viegli savienojami, bet realitātē sagādā papildu apgrūtinājumu.

Mūsu speciālisti Jūsu objektā uzstādīs ne tikai mūsu uzņēmumā pirktās, bet arī citu ražotāju un pārdevēju piedāvātās apkures sistēmas, turklāt neatkarīgi no iegādes atrašanās vietas Latvijā.

Serviss

Garantija

Līdz ar savām apkures sistēmām, katliem un visa veida pakalpojumiem ievērojam ne tikai Latvijas likumdošanā pastāvošās garantijas prasības, bet arī laba un uz panākumiem vērsta uzņēmuma praksi – mūsu apkures katlu garantija par ir ne tikai tā saucamajā oficiālajā līmenī, bet arī nepastarpinātajā saziņā. 

Turklāt mēs neizvēlamies produkciju, par kuru nevaram būt pārliecināti, – neesam tik pārgalvīgi, lai maksātu par citu (ražotāju) kļūdām

Garantija

Pēcgarantijas apkalpošana

Lai arī mūsu piedāvātie apkures katli ir ar augstu efektivitāti un zemām tehniskās apkopes prasībām, savlaicīga siltumapgādes sistēmu apkalpošana ļaus Jums ne tikai uzlabot sistēmas veiktspēju un nodrošināt ilgtermiņā mazu enerģijas patēriņu, bet arī tās darbības laikā novērst ārkārtas situācijas un paildzināt sistēmas kalpošanu.
Jāatceras, ka, lai cik perfekts būtu apkures katlu, siltumsūkņu un citu iekārtu, mezglu ražotājs, gadiem ejot, viss gan ārēju, gan iekšēju faktoru dēļ nolietojas. 

Objektu uzraudzība

Profesionāļi nepiedzimst, par tādiem top!

Apmācības

Organizē apmācības lielākajās Eiropas siltumiekārtu ražotnēs un izsniedz ražotāja sertifikātu.
Ja arī tu velies sasniegt ko vairāk, aicinām pieteikties sadarbībai santehniķus no visas Latvijas.

Atlikušais laiks, līdz sasniegt mērķi:

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 44103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv