Objekta uzraudzība

Pirms sākt privātmājas būvniecību, ir svarīgi nolemt, kāds apkures sistēmas tips izdevīgāks un tādējādi nodrošinās mājas apkuri un siltā ūdens sagatavošanu.

Tās Latvijas būvnormatīvos iestrādātās Eiropas Savienības regulas, kas attiecināmas uz mājokļu energoefektivitātes rādītājiem, tieši prasa profesionāla, sertificēta siltumapgādes inženiera konsultāciju vēl pirms jauna mājokļa projektēšanas vai iegādes.

Objektu uzraudzība

Mēs piedāvājam tādus pakalpojumus, kad tiek apzināts viss objekts un sniegta palīdzība pareizākā apkures sistēmas izveidē, kas turklāt 15-20 gadus garantētu ievērojamu Jūsu līdzekļu ekonomiju. Mūsu konsultanti, kas ir apmācīti un sertificēti, palīdzēs izbūvēt siltumapgādes sistēmu, lai panāktu ne tikai augstāku ēkas energoefektivitāti, bet vienlaikus nodrošinātu nepieciešamo komforta līmeni un siltā ūdens padevi ar minimālām izmaksām.

Tiks ņemtas vērā gan klienta personīgās vēlmes, gan objekta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, tāpat jau pieejamās komunikācijas. Tas viss iespaidos arhitekta un projektētāja spēju atrast lietderīgāko un apkalpei ērtāko apkures telpas izvietojumu, kā arī atvieglos klientam turpmāko apkures sistēmas ekspluatāciju.

Lai panāktu maksimālu siltuma sistēmas efektivitāti un tās darbības precizitāti, objekta uzraudzība noris visā šīs sistēmas izveides procesa laikā un turpinās līdz objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā.

Sertificēti inženieri veiks arī esoša objekta siltumapgādes auditu, nosakot tā apkures un siltā ūdens nodrošināšanas sistēmas jaudas lietderīgumu. Ar pārāk jaudīgu apkures katlu, protams, panāk minimālu nepieciešamā siltuma daudzumu, bet tādā veidā arī rodas lieks energoresursu patēriņš.

Tātad mūsu uzņēmuma speciālisti nodrošina Jums efektīvu apkures un siltā ūdens ražošanas sistēmu, kurā ir ievēroti ne tikai pastāvošie Latvijas būvnormatīvi, bet arī Eiropas Savienības nākotnes tendences, tai apņēmīgi vēršoties pret globālo sasilšanu. 

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 44103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv