Pēcgarantijas apkalpošana 

Lai arī mūsu piedāvātie apkures katli ir ar augstu efektivitāti un zemām tehniskās apkopes prasībām, savlaicīga siltumapgādes sistēmu apkalpošana ļaus Jums ne tikai uzlabot sistēmas veiktspēju un nodrošināt ilgtermiņā mazu enerģijas patēriņu, bet arī tās darbības laikā novērst ārkārtas situācijas un paildzināt sistēmas kalpošanu. 
Jāatceras, ka, lai cik perfekts būtu apkures katlu, siltumsūkņu un citu iekārtu, mezglu ražotājs, gadiem ejot, viss gan ārēju, gan iekšēju faktoru dēļ nolietojas. 

Pēcgarantijas apkalpošana

Jāatceras, ka, lai cik perfekts būtu apkures katlu, siltumsūkņu un citu iekārtu, mezglu ražotājs, gadiem ejot, viss gan ārēju, gan iekšēju faktoru dēļ nolietojas. Ne vienmēr Jums izdosies pasargāt apkures katlu no ne tik kvalitatīva kurināmā materiāla, arī siltumsūknis ir pakļauts gaisa piesārņojuma, bet apkures sistēma – ūdens iedarbībai.

Tāpēc tikpat svarīga kā punktuāli veikta apkures sistēmas uzstādīšana, montāža un pieslēgšana ir arī iekārtu ikgadēja apkalpes veikšana. Tas attiecas gan uz apkures katlu degļiem un citām apkures katlu detaļām, gan uz sistēmas kopējo darbību.
Jums nemanāms, bet speciālistam jau no pieredzes jaušams iespējamais defekts, kas, savlaicīgi novērsts, var radīt domino efektu – iejaukšanās negaidīti bojātā apkures sistēmā, tās remonts vai pat nomaiņa neglābjami būs saistīta ar mazākiem vai lielākiem izdevumiem.

Mūsu speciālisti novērtēs apkures sistēmas stāvokli un pirms konkrētā pasākuma, piemēram, objekta remontdarbiem vai rekonstrukcijas, ieteiks visu iespējamo apkures sistēmas darbības uzlabošanā. Paaugstinot objekta energoefektivitāti, mūsu speciālisti, ja tas būs nepieciešams, ieteiks arī objekta jaunajai situācijai lietderīgāko apkures sistēmas pārveidi, piemēram, telpu apsildīšanā izmantot siltumsūkni, kas ļaus ietaupīt energoresursus un finanses. Proti, kad telpu apsildei un patīkamam mikroklimatam būs pietiekami arī ar gaiss-gaiss vai gaiss-ūdens siltumsūkni.

Tāpēc noteikti iesakām Jums izmantot mūsu sertificēto speciālistu apkalpošanas pakalpojumus arī pēc garantijas laika.

Pakalpojumu nodrošinām visas Latvijas teritorijas robežās. 

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 44103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv