Projektēšana

Aicinām sadarboties ar mums jau objekta projektēšanas stadijā, lai kopā ar būves arhitektu rastu gan pašas apkures sistēmas, gan visu apmierinošas apkures jaudas, gan ēkas visas sistēmas lietošanas maksimāli labāko risinājumu.

Ņemot vērā arī objekta specifiku, mēs palīdzēsim noteikt, kāda apkures katla un visas sistēmas izvēle atbilst Jūsu prasībām un arīdzan iespējām. 

Projektēšana

Tieši mūsu pieredze un zināšanas garantēs izvairīšanos no liekām problēmām jau gatavā objekta ekspluatācijā un visas apkures sistēmas uzturēšanā, nodrošinot maksimāli komfortablu mikroklimatu un telpu ērtu izmantojamību cauru gadu.

Rēķinoties ar paaugstinātajām prasībām, noder vienas vai dubultas apkures sistēmas iekārtas, kas ļauj lietošanā izvēlēties katram gadalaikam, tā konkrētajai temperatūrai un pašu komforta līmenim atbilstošus apkures apstākļus, turklāt ieekonomējot Jūsu līdzekļus. Tā, piemēram, kā vienu no iespējām iesakām apkures katlu un siltumsūkņa tandēmu, jo siltumsūknis nodrošina komforta līmeni, kas ir pietiekami lēts.

Ņemot vērā Latvijas būvnormatīvu jaunās un Eiropas Savienības klimata kontroles arvien stingrākās prasības apkures sistēmas projektiem, tajos noteikti jāiekļauj prasība pēc ventilācijas (rekuperācijas).
Objektos, kad jāpārbūvē vai jāpilnīgo siltuma sistēma, pirms projekta izstrādes apsekojam ēku, nosakām siltuma zuduma apmērus, ja tādi ir.

Jāatceras, ka katrs objekts ir īpaši vērtējams gan no būvnieku, gan saimnieku, iedzīvotāju skatupunkta – pat analogiem objektiem var būt dažādi apkures sistēmas veidi, kad tie tiek piemēroti tās izmantotāju vēlmēm un bijuši atkarīgi no apkures iekārtas izvēles, siltumnesēja, radiatoru lieluma un pat dizaina. Katras telpas siltumnesēja jauda tiek aprēķināta gan pēc telpas lieluma, gan pēc iespējamiem siltuma zudumiem.

Projekta rasējums un sertificēta inženiera apstiprinājums par brīvu, ja apkures iekārta iegādāta pie SIA, SB. 

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 4103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv