Serviss

Patlaban Latvijā var izvēlēties vajadzīgo no ļoti plaša apkures sistēmu piedāvājuma klāsta. Tās atšķiras gan materiālu un to savienojuma ziņā, gan pēc montāžas principiem. Līdz ar to pircējs bez priekšzināšanām paspējis iegādāties materiālus, kas, viņaprāt, viegli savienojami, bet realitātē sagādā papildu apgrūtinājumu.

Mūsu speciālisti Jūsu objektā uzstādīs ne tikai mūsu uzņēmumā pirktās, bet arī citu ražotāju un pārdevēju piedāvātās apkures sistēmas, turklāt neatkarīgi no iegādes atrašanās vietas Latvijā. 

Serviss

Mūsu pakalpojumos ietilps gan sistēmas uzstādīšana un montāža, gan tās pieslēgšana, ievērojot kā ražotāja, tā arī Latvijas būvnormatīvu prasības.

Izvēloties apkures sistēmu, ir jāievēro daudzi tās precīzas un perfektas darbības nosacījumi. Kļūme būvniecības laikā var novest ne tikai pie pavāji apsildītām telpām, bet arī līdz pilnīgai sistēmas pārbūvei jau tad, kad objektu gatavo ekspluatācijai vai tas jau tiek apdzīvots. Tas attiecināms gan uz pašteces, gan uz cirkulācijas sūkņa variantiem.

Jāņem vērā, ka, uzstādot apkures sistēmu, obligāti ir jāveic tās hidrauliskā pārbaude, kuru visatbildīgāk māk zinātāji. Visbūtiskāk tas ir tajos objektos, kur apkures caurules tiek pilnībā vai ar atsevišķiem posmiem iebūvētas sienā. Kļūda šādos (pat dažus pilienus minūtē) aprēķinos, kā arī nepareizi noteikta un uzstādīta izplešanās tvertne ar laiku var izmaksāt vairāk nekā mūsu speciālista pieaicināšana, uzstādot un montējot jebkādu apkures sistēmu.

Tāpat jāatceras, ka kļūme apkures katlu un apkures sistēmas uzstādīšanā ir arī bīstama – nepareizi novietoti spiediena sensori un drošības vārsti var ne tikai sabojāt sistēmu vai katlu, bet arī radīt sprādzienbīstamu situāciju.

Vēlreiz vēlamies uzsvērt, ka mūsu sertificētu speciālistu pakalpojums atmaksāsies ar drošu, ērti un lēti ekspluatējamu apkures sistēmu – maksāt lieku reizi nevajadzēs neko!  

SB Siltumserviss, SIA

Reģistrācijas numurs: 44103142762
Rīga, Lielirbes iela 13 - 50, LV-1046

Objekta uzraudzība
Tāmēšna
Projektēšana
Serviss
Garantija
Pēc garantijas apkalpošana

 +371 26 688 163

info@sbsiltumserviss.lv